• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

/Files/1-3 (1).jpgУ Національній стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року виховання визначено серед основних пріоритетів органічною складовою освіти. Першочерговим завданням школи є виховання громадянина – патріота нової формації, особистості, яка бачить перспективи своєї держави. Виховання молодої людини як особистості, що характеризується високими моральними якостями, суспільною активністю, високою культурою праці й поведінки, є одним із провідних напрямків державної молодіжної політики. Визнаючи це, ми розуміємо, що важливим є саме створення та удосконалення механізмів, технологій, методів виховання, спрямованих на розвиток особистості.

Свою виховну діяльність педагогічний колектив спрямовує на реалізацію виховної проблеми «Створення умов для розвитку життєвих компетентностей особистості через формування ключових компетентностей різних сфер життєдіяльності: виховання гуманної, усебічно розвиненої особистості, формування чіткої громадянської позиції і розуміння своєї ролі в суспільстві, формування морально-етичної, художньо-естетичної, правової та екологічної культури, фізичної досконалості, зміцнення здоров’я».

Виховна діяльність у школі здійснюється за такими напрямками:

/Files/vihovna_robota_shkoli_1 (2).jpg

Метою виховання є формування морально-духовної життєво компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім'янин, професіонал. Тому зміст виховної роботи школи проходить через систему цінностей і якостей особистості, що розвивається і виявляється через її власні ставлення. Нами передбачається залучення учнів до різних форм творчої та суспільно-корисної діяльності, зокрема: пізнавальної, оздоровчої, трудової, художньо-естетичної, спортивної, пропагандистської, ігрової, культурної, рекреаційної, екологічної, що організовуються у години дозвілля, тобто у позакласний час.

Кiлькiсть переглядiв: 1870

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.